SMS kredīts

Ja nepieciešams naudas aizdevums, mēs vienmēr vēlamies, lai aizņemšanās būtu ne tikai izdevīga, bet arī droša. Izvēloties ātro kredītu internetā, aizņemšanās ir gan izdevīga, gan droša, un, tā noteikti, ka ir arī ātra un ērta.

Ātrais kredīts jeb SMS kredīts – tā ir iespēja aizņemties no jebkuras vietas – jebkurā laikā! SMS kredīts ir īstermiņa aizdevums, ko saņemt iespējams ar vienas īsziņas palīdzību. Lai naudas aizdevums tiktu piešķirts, ir jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā. Brīdī, kad vēlēsies aizņemties – tikai nosūti izvēlētajam aizdevējam vienu kredīta pieprasījuma SMS.

Salīdzini labākos ātros kredītus šeit

Ātrais kredīts ir pieejams Latvijas iedzīvotājiem, kuri sasnieguši pilngadību, ir vecumā no 20 līdz 75 gadiem, un to finansiālā situācija ir atbilstoša. Nepieciešams, lai personai, kura vēlas saņemt ātro kredītu, būtu pieejams interneta pieslēgums, atvērts savs bankas konts, mobilā telefona numurs un e-pasta adrese.

SMS kredīti bez maksas? Jā, tas ir izdevīgs naudas aizdevums, ja aizņemas pirmo reizi. Pirmais kredīts bez maksas ir pieejams pie vairākiem aizdevējiem – tā ir iespēja noformēt izdevīgu kredītu ne tikai vienu reizi vien. Ja pie viena aizdevēja aizņemas atkārtoti, šiem aizdevumiem tiek pielāgota procentu likme.

SMS kredīts – kāpēc aizņemties internetā?

• Kredīts 15 minūtēs – ātrie kredīti tiek izsniegti katru dienu;
• Kredīts bez maksas līdz 200 Ls – saņem to pirmajā aizņemšanās reizē!
• Kredīts bez jebkādiem dokumentiem un formalitātēm – bez ķīlas un galvojuma;
• Kredīts ar iespēju atmaksas termiņu atlikt – citi aizdevēji piedāvā šo atmaksas termiņu atlikt neierobežotu reižu skaitu, taču esi uzmanīgs – pagarinājuma maksa ir salīdzinoši augsta.

Salīdzini labākos ātros kredītus šeit

SMS kredīts – izvēlies kādu no aizdevējiem un reģistrējies tā mājas lapā! Pievērs uzmanību aizdevējiem, kas piedāvā bezmaksas naudas aizdevumu:

Soho Credit –

• SMS kredīts bez maksas – 50 līdz 150 lati. Atmaksa bezmaksas kredītam ir jāieplāno tuvāko 30 dienu laikā;
• Soho Credit kredītu vari saņemt arī Tu, ja esi vecumā no 20 gadiem, Tev ir regulāri ienākumi un nav kavēti maksājumi – www.sohocredit.lv

Ferratum –

• Izdevīgs kredīts visiem, kas aizņemas pirmo reizi – no 10 līdz 100 latu liels aizdevums bez maksas. Atmaksas termiņš tiek piedāvāts līdz 45 dienām;
• Kļūsti par Ferratum klientu, ja esi vecumā no 21 gadiem. Ferratum var piedāvāt arī ātro kredītu bez oficiālas darba vietas – ja atmaksas iespējas personai, kura nestrādā, ir atbilstošas – www.ferratum.lv!

Latcredit –

• Latcredit ātrais kredīts bez maksas – no 50 līdz 150 latiem! Atmaksa šim aizdevumam ir jāveic tuvāko 30 dienu laikā;
• Kredīts Latcredit kredītu kompānijā tiek piešķirts personām no 20 gadiem – ar regulāriem ienākumiem un labu kredītvēsturi – www.latcredit.lv

Vivus –

• Vairums ātro kredītu kompāniju, pirmajā aizņemšanās reizē, lielāku naudas summu par 100 – 200 latiem nepiedāvā. Taču aizdevējs Vivus izsniedz ātros kredītus no 50 līdz 1000 latiem – šī naudas summa pieejama arī pirmajā aizņemšanās reizē, ja vien personas atmaksas iespējas ir atbilstošas. Atmaksas termiņš līdz 2 gadiem. Vivus nepiedāvā bezmaksas kredītu;
• Vivus kredītu vari saņemt, ja esi vecumā no 20 gadiem – ar pozitīvu kredītvēsturi. Izvelies aizdevuma summu, ko spēsi atmaksāt – www.vivus.lv

Salīdzini labākos ātros kredītus šeit

SMS kredīts tiek izsniegts uz laiku, kas parasti nav ilgāks par 30 dienām. Kredītu ir iespējams atmaksāt gan ātrāk, gan vēlāk. Vēlāk, tas ir pēc līgumā noteiktā laika, ja tiek veikts pagarinājuma maksājums, kas nodrošina to, ka kredīta atmaksa ir atlikta uz vēlāku laiku.

Tiem, kuri vēl ne reizi nav izmantojuši šo pakalpojumu, nav saņēmuši ātro kredītu, izvēles iespējas, kur aizņemties ir plašas. Pie kāda no aizdevējiem var vērsties 24 stundas diennaktī – aizdevumu pieteikumi tiek pieņemti nepārtraukti, taču naudas pārskaitījumi tiek veikti tikai noteiktā darba laikā.

SMS kredīts ir tikai īstermiņa risinājums – neaizņemies, ja neesi pārliecināts par šī aizdevuma atmaksu. Aizņemies atbildīgi un gudri – izvēlies izdevīgāko kredītu!

Salīdzini labākos ātros kredītus šeit

SMS kredīts