Pirmais kredīts bez maksas

Ja Tavi ikmēneša ienākumi ir regulāri un stabili, taču tieši šobrīd nepieciešama papildus naudas summa, jo radušies neplānotie izdevumi – izvēlies ātro kredītu internetā. Kāpēc tieši šo naudas aizdevumu? Iemesli ir vairāki – aizdevuma noformēšana internetā ir ļoti vienkārša un ērta, to saņemt iespējams 15 minūtēs, nav nepieciešami nekādi dokumenti. Un vēl – pirmais kredīts bez maksas ir īpaši izdevīgs!

Salīdzini labākos ātros kredītus šeit

Pirmais kredīts bez maksas – uzzini vairāk par to:

• Pirmo kredītu saviem klientiem bez maksas jeb bez procentiem piedāvā vairāki aizdevēji;
• Kredītkompānijas bez maksas piedāvā naudas aizdevumu no 5 līdz 200 latiem (pieejamās pirmā kredīta summas dažādu aizdevēju starpā mēdz atšķirties);
• Bezmaksas kredītu iespējams atmaksāt noteiktā laikā, kas parasti nav ilgāks par 30 dienām – bet, ja atmaksu nav iespējams veikt – pastāv iespēja termiņu par noteiktu samaksu pagarināt;
• Bezmaksas kredītam pieteikties var jebkurā brīdī, un, no jebkuras vietas. Aizdevēju mājas lapās kredītu pieteikumi tiek pieņemti 24 stundas diennaktī – visu cauru gadu.

Kas var saņemt bezmaksas kredītu? Personas, Latvijas iedzīvotāji no 18 līdz 75 gadu vecumam – ar katra aizdevēja noteiktajām prasībām atbilstošu kredītvēsturi, kredītspēju. Ātro aizdevēju prasības ir atšķirīgas. Citviet, lai aizņemtos nepieciešama nevainojama kredītvēsture, taču citi aizdevēju īstermiņa aizdevumu var piedāvāt arī personām, kuru kredītvēsture ir sabojāta.

Ātrais kredīts tiek pārskaitīts uz tā pieprasītāja bankas konta – viss, kas ir jādara – jāizvēlas kredītkompānija un jāreģistrējas tās mājas lapā. Reģistrācija iekļauj arī 1 santīma pārskaitījumu – no sava bankas konta aizdevējam, lai tas būtu pavisam drošs, ka kredīts nonāktu pie tā „īstā” pieprasītāja. Ātrajam kredītam pieteikties var tikai pēc veiksmīgas reģistrācijas.

Salīdzini labākos ātros kredītus šeit

Pirmais kredīts bez maksas – kur aizņemties?

Soho Credit – saņem aizdevumu bez jebkādas komisijas maksas no 50 līdz 150 latiem:
• Patēriņa kredīts 15 minūtēs – tā atmaksas termiņš līdz 30 dienām;
• Reģistrējies, piesakies un saņem naudu, ja esi vecumā no 20 gadiem, Tavi ienākumi ir regulāri – svarīgi – nedrīkst būt pārkāptas kredītsaistības.

Latcredit – saņem ātru un izdevīgu naudas aizdevumu – 1. bezmaksas kredīts no 50 līdz 150 latiem:

• Kredīts uz laiku līdz 30 kalendārajām dienām;
• Aizdevums tukšu naudas maku īpašniekiem no 20 gadu vecuma – ar regulāriem ienākumiem un labu kredītu pieredzi.

Ferratum – pirmais kredīts bez maksas no 10 līdz 100 latiem:
• Atmaksu kredītam var veikt 1 līdz 45 dienu laikā;
• Kredītam var pieteikties personas no 21 gadu vecuma. Aizdevumu iespējams saņemt arī tiem, kuri oficiāli nestrādā.

Minicredit – bezmaksas kredīts no 10 līdz 100 latiem:
• Atmaksa 30 dienu laikā;
• Par kredīta saņēmēju kļūst – personas no 20 gadu vecuma, tikai ar regulāriem un oficiāliem ienākumiem.

Sms Credit – ātrais aizdevums bez maksas no 5 līdz 200 latiem:
• Pirmais kredīts bez maksas aizdevēja bankas kontā ir jāatmaksā tuvāko 30 dienu laikā;
• Kredītu saņem personas no 20 gadiem. Ātrais kredīts bez oficiālas darba vietas – pie Sms Credit.

Ātrais kredīts to saņēmējiem sniedz iespēju izmantot naudu, kas patiesībā vēl šo personu rīcībā nav nonākusi – piemēram – gadījumos, kad līdz algas vai citu ienākumu dienai ir atlikušas vēl kāds laiks. Ja nepieciešams naudas aizdevums, to iespējams saņemt 15 minūtēs, un, tad, kad savi ienākumi būs sagaidīta – kredītu aizdevējam iespējams atmaksāt.

Pirms katras aizņemšanās izvērtē savas atmaksas iespējas – pārliecinies, vai Tava ekonomiskā situācija ir droša un stabila. Aizņemies tikai tad, ja ar esošajiem ienākumiem spēsi kredītu atmaksāt. Lai ietaupītu, lai aizņemtos izdevīgi – izvēlies kredītu, kas pieejams bez maksas. Aizņemies ar atbildību un gudri!

Salīdzini labākos ātros kredītus šeit

Pirmais kredīts bez maksas