Ātrs aizdevums

Ātrais kredīts – ātrs aizdevums, ko pieteikt un saņemt var 15 – 20 minūšu laikā. Šī kredīta izsniegšanas laiks ir maksimāli ātrs, jo nav nepieciešamas nekādas formalitātes – ne dokumenti, ne izziņas, ne arī ķīla vai galvojums. Un, vēl – svarīgi – pirmo ātro kredītu ikviens var saņemt bez maksas!

Pirmais ātrais kredīts bez maksas tiek piedāvāts pie vairākām kredītu kompānijām – tas nozīmē, ja arī kaut reizi esi saņēmis bezmaksas aizdevumu, ir iespējams to saņemt atkārtoti – tikai šoreiz vēršoties pie cita aizdevēja.

Ātrs aizdevums 1. reizē ir bez maksas – tas var būt tikai no pāris latiem līdz vairākiem simtiem, tā atmaksas laiks – līdz 30 vai 45 dienām. Pirmajā aizņemšanās reizē kredītlimits ir 100 vai 200 lati. Ātrā aizdevuma atmaksas termiņu un summu, ievērojot kredītlimitu un savas atmaksas iespējas, izvēlas pats kredīta ņēmējs.

Salīdzini labākos ātros kredītus šeit

Kas var saņemt ātro kredītu internetā – ātri un vienkārši?

• Latvijas valsts iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 75 gadiem – aizņemties var gan pilsoņi, gan nepilsoņi;
• Personas, kuru iepriekšējā kredītu vēsture ir pozitīva – aizņemšanās brīdī nav kavēti kredītu maksājumi – citi ātrie kredīti, kuru atmaksa līguma noteiktajā laikā netiek veikta;
• Personas, kurām ir atvērts bankas konts kādā no bankām, un, uz šī bankas konta ir vismaz Ls 0,01 – lai veiktu identifikācijas maksājumu – 1 santīmu pārskaitītu izvēlētajai kredītu kompānijai;
• Personas, kurām ir savs mobilā telefona numurs un izveidota e-pasta adrese.

Salīdzini labākos ātros kredītus šeit

Ātro kredītu var saņemt arī tie iedzīvotāji, kuri brīdī, kad nepieciešams naudas aizdevums, oficiāli nestrādā. Kredītu kompānijas, kuras piedāvā aizdevumus personām bez oficiāliem ienākumiem ir nedaudzas, taču iespēja aizņemties vienmēr ir reāla, ja vien personas atmaksas iespējas ir piemērotas.

Ātrs aizdevums internetā – kur to var saņemt bez maksas?

Soho Credit – saņem bezmaksas kredītu, ja aizņemies pirmo reizi!

Bezmaksas ātrais aizdevums no 50 līdz 150 latiem – 15 minūšu laikā;
• Kredītu aizdevējam iespējams atmaksāt 30 dienu laikā, vai arī vēlāk – ja tiek pagarināts atmaksas termiņš;
• Soho Credit kredītu vari saņemt arī Tu, ja esi vecumā 20 – 65 gadi;
• Soho Credit klientiem nepieciešami regulāri ienākumi, lai būtu iespējams veikt aizdevuma atmaksu – un – bankas konts un mobilā telefona numurs.

Pieteikties kredītam sohocredit.lv

Ferratum – kredītu kompānija, kur saņemt pirmo kredītu bez maksas!

Ātrs aizdevums bez maksas – no 10 līdz 100 latiem – ātri un vienkārši;

• Atmaksa šim aizdevumam ir līdz 45 dienām, bet, ja rodas finansiālas problēmas, un, to veikt nav iespējams – pagarini atmaksas termiņu;
• Ferratum klienti ir vecumā no 21 gadiem;
• Ferratum aizdevumu saņemt var personas ar piemērotām atmaksas iespējām un savu bankas kontu, mobilā telefona numuru.

Pieteikties kredītam ferratum.lv

Latcredit – aizņemies izdevīgi pirmajā aizņemšanās reizē – bez maksas!

• Kredīts Tavām iespējām – bez maksas no 50 līdz 150 latiem;
• Atmaksa 30 dienu laikā – bet, ja nepieciešams, pagarini termiņu, un, par kavētiem kredīta maksājumiem vairs nesatraucies;
• Latcredit kredīts var nonākt Tavā bankas kontā, ja esi vecumā no 20 gadiem;
• Aizdevums – ja Tavi ienākumi ir regulāri un pietiekami, kā arī Tev ir savs bankas konts un mobilais telefons.

Pieteikties kredītam latcredit.lv

Ātrs aizdevums internetā – tikai 15 minūtēs, ja nepieciešama lielāka naudas summa:

Vivus – aizņemies no 50 līdz 1000 latiem jau 1. kredīta noformēšanas reizē!

• To, cik daudz būs iespējams aizņemties, noteiks Tavas iespējas – ienākumu apjoms – individuāli piemērots aizdevums katram Vivus klientam;
• Maksimālā kredīta summa – 1000 lati;
• Atmaksa 1 – 24 mēnešu laikā;
• Kredītu no 50 līdz 1000 latiem var izvēlēties Latvijas iedzīvotāji no 20 gadiem – ar pozitīvu kredītvēsturi, bankas kontu un mobilā telefona numuru.

Pieteikties kredītam vivus.lv

Kredīta atmaksas termiņu ikviens var arī pagarināt – ja līguma noteiktā termiņa laikā nav iespējams veikt pilnu kredīta atmaksu. Parasti aizdevēji piedāvā iespēju kredīta atmaksu atlikt uz laiku 7, 14 vai 30 dienas – veicot atbilstošu maksājumu. Atmaksas laika pagarinājuma maksājumu ir iespējams veikt vairākas reizes – pie citiem aizdevējiem – neierobežotu reižu skaitu.

Ātrs aizdevums – tas ir vienkārši un ērti, jo kredītam pieteikties var internetā, turklāt – to var darīt jebkurā brīdī, jo kredītu pieteikumi tiek gaidīti 24 stundas diennaktī. Rūpīgi izvēlies aizdevēju un sava kredīta summu – aizņemies ar atbildību un gudri!

Salīdzini labākos ātros kredītus šeit

Ātrs aizdevums