Ātrais kredīts bez maksas

Ir reizes, kad ikvienam no mums var būt nepieciešams naudas aizdevums – tas var būt ļoti noderīgs gan laikā, kad algas diena kavējas, gan tad, kad naudas maku ir iztukšojuši pēkšņi un pavisam neplānoti izdevumi.

Mēs visi vēlamies aizņemties izdevīgi – tāpēc iepazīsties ar ātro kredītu internetā. Ātrais kredīts bez maksas – tie tiek piedāvāti jaunajiem kredītkompāniju klientiem. Aizņemies bez maksas pie populārākajiem aizdevējiem Latvijā – pirmajā aizņemšanās reizē.

Salīdzini labākos ātros kredītus šeit

Par pirmo aizņemšanās reizi nav jāmaksā ne santīmu – tik, cik aizņemsies, tik arī atdosi! Pirmais ārais kredīts bez maksas ir salīdzinoši neliels – 1. aizņemšanās reizē iespējams izvēlēties summu no pāris līdz 100 – 200 latiem. Šo aizdevumu ir iespējams atmaksāt tuvāko 30 dienu laikā no aizņemšanās brīža – termiņu izvēlas kredīta ņēmējs. Kredīta atmaksu var veikt pirms līgumā noteiktā termiņa, gan arī vēlāk – ja tiek veikta maksa par termiņa pagarināšanu.

Īsumā par bezmaksas kredītu internetā, ko piedāvā vadošie aizdevēji:

• Tā saņemšanai nepieciešams – interneta pieslēgums, bankas konts, mobilā telefona numurs un e-pasta adrese;
• Tā apjoms, summa - bezmaksas aizdevums parasti ir no pāris līdz 100, 150 vai 200 latiem;
• To var saņemt – personas 18 – 75 gadu vecumā – ar atbilstošu kredītvēsturi un atmaksas iespējām;
• Atmaksas laiks – līdz 30 vai 45 dienām;
• Nepieciešamās formalitātes - nav nepieciešami nekādi dokumenti, ne ķīla, ne galvojums!

Salīdzini labākos ātros kredītus šeit

Ātrais kredīts bez maksas – kas to izsniedz?

Soho Credit – ātrie kredīti bez maksas no 50 līdz 150 latiem:
• Pietrūkst? Soho Credit piedāvā īstermiņa aizdevumu bez maksas – saņem to uz laiku līdz 30 dienām. Tad veic pilnu kredīta summas atmaksu vai pagarini termiņu vēl uz 7, 14 vai 30 dienām;

• Kredītu saņemt var 20 – 65 gadus vecas personas, kuru ienākumi ir regulāri un pietiekami. Tas nozīmē, ka aizņemoties, rūpīgi izvērtē savas iespējas – izvelies tik lielu aizdevuma summu, ko būs iespējams atmaksāt. Soho Credit var piedāvāt arī aizdevumu personām, kurām kredītvēsture nav pozitīva, ar nosacījumu, ka šī brīža atmaksas iespējas ir piemērotas!

Ferratum – ātrais kredīts bez maksas no 10 līdz 100 latiem:
• Nepieciešams ātrs aizdevums? Aizņemies pie Ferratum bez maksas – saņem kredītu uz laiku no 7 līdz 45 dienām. Līguma noteiktajā laikā veic aizdevuma atmaksu, vai, ja nauda, ko kompānijai atmaksāt nav – pagarini termiņu;
• Kredītu saņem iedzīvotāji vecumā no 21 līdz 70 gadiem, ar piemērotām aizdevuma saņemšanas un atmaksas iespējām.

Latcredit – ātrie kredīti bez maksas no 50 līdz 150 latiem:
• Vēlies aizņemties ātri un izdevīgi? Latcredit bezmaksas kredīts no 50 līdz 150 latiem. Atmaksa 30 dienu laikā – ja tas nav iespējams, jāizvēlas piedāvātais maksas pakalpojums – kredīta atmaksas pagarināšana;
• Par Latcredit klientu kļūst iedzīvotāji no 20 gadiem – ar labu kredītvēsturi un regulāriem ienākumiem.

Minicredit – ātrie kredīti bez maksas no 25 līdz 100 latiem:
• Īstermiņa kredīts bez maksas – izdevīgi! Izvelies kredīta summu līdz 100 latiem, un, saņemt to uz laiku līdz 30 dienām. Tāpat kā citi aizdevēji, arī Minicredit piedāvā iespēju atmaksas laiku pagarināt;
• Klienti – personas 20 – 72 gadu vecumā. Nepieciešami oficiāli un regulāri ienākumi, kā arī nedrīkst būt kavēti kredītu maksājumi.

Ātrais kredīts bez maksas – izvēlies drošu un atbildīgu aizdevēju. Esi atbildīgs arī Tu – lūdzam rūpīgi izvērtēt savas atmaksas iespējas! Aizņemies gudri!

Salīdzini labākos ātros kredītus šeit

Ātrais kredīts bez maksas