Ātrais aizdevums bez darba vietas

Tagad īstermiņa kredīts ir pieejams arī ar izdevīgiem aizņemšanās nosacījumiem. Kādiem? Piemēram, saņem pirmo kredītu bez maksas! Bezmaksas naudas aizdevums arī Tev, ja nepieciešama naudas summa no pāris līdz 200 latiem, un, tā atmaksu paredzi jau tuvākajā laikā – ātrais kredīts internetā.

Ātrais aizdevums bez darba vietas – ja brīdī, kad vēlies aizņemties, Tu esi bez darba vietas – oficiāli nestrādā. Aizdevumus personām, kuru ienākumi nav oficiāli nepiedāvā ikviena kredītu kompānija – tādēļ ir nepieciešams uzzināt vairāk par to, kā kredītu saņemt – ērti, ātri un vienkārši.

Salīdzini labākos ātros kredītus šeit

Ātrais aizdevums bez darba vietas un arī bez maksas – pie aizdevēja Ferratum – saņem kredītu dažu minūšu laikā – parasti naudas pārskaitījumi, ja lemj, ka kredīts var tikt piešķirts, tiek veikti 5 minūšu laikā:

Ferratum ātrais kredīts

• Bezmaksas kredīts no 10 līdz 100 latiem – ja pie Ferratum aizņemsies pirmo reizi;
Bezmaksas aizdevumu un atkārtotus kredītus atmaksa laikā no 1 līdz 45 dienām;
• Ferratum piedāvā pagarināt kredīta atmaksas laiku par 7 līdz 30 dienām – par maksu – bet šī iespēja nav pieejam klientiem, kuri aizņemas pirmo reizi bez komisijas maksas;
• Maksimālā kredīta summa, ko piedāvā Ferratum ir 400 lati – tā pieejama klientiem, kuri aizņemas ne pirmo reizi, bet gan atkārtoti;
• Ātrais aizdevums bez darba vietas – ja Tavas atmaksas iespējas ir piemērotas! Lai aizņemtos Tevi ir jābūt vecumā no 21 gadiem – ar savu bankas kontu un aktīvu mobilā telefona numuru;
• Darba laiks un kontakti – darba dienās 8:00 līdz 22:00, brīvdienās un svētkos no 9:00 līdz 18:00.

Kā saņemt kredītu pie Ferratum? Kā aizņemties bez maksas?

1) Aizpildi pieteikuma formu Ferratum mājas lapā – www.ferratum.lv! To var darīt jebkurā laikā – 24 stundas diennaktī;
2) Pārskaiti identifikācijas maksu Ls 0,01 – no sava bankas konta;
3) Saņem naudu!

Pieteikties kredītam ferratum.lv

Ātrais aizdevums bez darba vietas 15 minūšu laikā – pie Vivus – ja vēlies aizņemties vairāk, un, atmaksu veikt „pa daļām”:

Vivus ātrais kredīts

• Kredīts tiek piemērots katras personas atmaksas iespējām;
Pieejamā aizdevuma summa – no 50 līdz 1000 latiem;
Atmaksas termiņš aizdevumam – no 1 līdz 24 mēnešiem;
• Kredītu pie Vivus ir iespējams saņemt personām no 20 gadu vecuma.
Lai aizdevums tiktu piešķirts ir nepieciešama pozitīva kredītvēsture. Aizdevuma saņemšanai nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām, mobilā tālruņa numurs un e-pasta adrese;
• Darba laiks un kontakti – no 7:00 līdz 24:00!

Kā aizņemties pie Vivus? Kā saņemt naudas aizdevumu vien 15 minūtēs?

1) Reģistrējies mājas lapā – www.vivus.lv! Reģistrāciju iespējams veikt visu diennakti;
2) Kredītu kalkulatorā piesaki aizdevumu;
3) Saņem naudu savā bankas kontā!

Pieteikties kredītam vivus.lv

Ātrais aizdevums bez darba vietas netiek piedāvāts pie visiem ātro kredītu aizdevējiem – ja esi bez darba, aizņemšanās iespējas ir nedaudz sašaurinātas, taču vienalga ir iespējams aizņemties izdevīgi, ātri un vienkārši.

Lai aizņemšanās būtu izdevīga ne tikai kredīta saņemšanas brīdī, bet arī pēc tās – strikti ievēro atmaksas nosacījumus un termiņu. Atceries, ka par katru kavēto atmaksas dienu tiks iekasēta soda nauda jeb procenti – esi atbildīgs, jo tā galu galā var sastādīt krietnu naudas summu!
Izvēlies ātro kredītu, ja aizdevuma atmaksu spēsi veikt – Tev pieejamie naudas līdzekļi, lai gan oficiāli nestrādā, ir regulāri un pietiekami. Aizņemies gudri!

Salīdzini labākos ātros kredītus šeit

Ātrais aizdevums bez darba vietas