Aizdevums internetā

Skaidri un pārredzami aizdevuma nosacījumi, kas kļūst arvien izdevīgāki – tie ir mūsdienu ātrie kredīti internetā. Šos kredītus izvēlas cilvēki, kuru naudas makos pietrūkst līdzekļi, lai sagaidītu algas dienu vai kādus citus tuvākos ienākumus. Aizdevums internetā, ja aizņemas pirmo reizi nav lielāks par 200 latiem, bet, ja kredītu izvēlas pie viena aizdevēja atkārtoti, tā summa var sasniegt 300 – 400 latus.

Situācijās, kad naudas maks ir tukšs, aizdevums internetā ir tikai īstermiņa risinājums – tā atmaksas laiks parasti nav ilgāks par 30 dienām. Taču, ja atmaksas termiņš Tev būs izrādījies pārāk īss – tā atmaksas laiku ir iespējams vēl arī pagarināt – šo iespēju piedāvā visi vadošie aizdevēji.

Salīdzini labākos ātros kredītus šeit

Kas var pretendēt uz kādu no ātrajiem kredītiem internetā?

• Latvijas iedzīvotāji – pilsoņi un nepilsoņi – vecumā no 18 līdz 75 gadiem;
• Iedzīvotāji ar aizdevēju prasībām piemērotām iespējām – piemērotu kredītspēju un kredītvēsturi;
• Svarīgi – lai aizņemtos nedrīkst būs kavēti maksājumi!

Pirmais solis ceļā uz aizdevumu internetā – kredītu kompānijas izvēle. Ātros kredītus piedāvā salīdzinoši liels aizdevēju skaits – to skaits ir tuvu vairākiem desmitiem. Lai atrastu labāko, nav nepieciešams aplūkot to visu mājas lapas – izvēlies kādu no populārākajiem aizdevējiem, kuru sniegtos pakalpojumus „pārbaudījuši” ir vairāki tūkstoši iedzīvotāju.

Aizdevums internetā ir izdevīgs – ja kredītu saņemsi kā jaunais klients. 1. kredīts bez maksas ir populārākais aizdevums, ko vēlas saņemt iedzīvotāji, kuri nonākuši īslaicīgās naudas grūtībās. Tas ir izdevīgi, jo tik, cik aizņemas, ir arī jāatmaksā – un ne par santīmu vairāk! Piemērs – Tu noformē 100 latus lielu kredītu, izvēlies atmaksas termiņu – viens mēnesis, un, tuvāko 30 dienu laikā veic atmaksu aizdevējam – 100 latus.

Salīdzini labākos ātros kredītus šeit

Izvēlies drošu, ātru naudas aizdevumu internetā:

Latcredit – saņem bezmaksas kredītu!

• Pirmais kredīts bez procentiem – no 50 līdz 150 latiem!
• Atmaksas termiņš, kuru iespējams pagarināt – 30 dienas;
• Aizņemties var personas no 20 gadu vecuma, ja to kredītvēsture ir laba, un, ienākumi regulāri – ar deklarētu dzīvesvietas adresi Latvijas Republikā, ar bankas norēķinu kontu, ar mobilā tālruņa numuru – www.latcredit.lv

Soho Credit – aizņemies bez maksas!

• Bezprocentu 1. kredīts – no 50 līdz 150 latiem!
• Termiņš atmaksai, ko būs iespējams vēl atlikt – 30 dienas;

• Aizdevumu piešķir personai no 20 gadiem, ja tai ir regulāri ienākumi – ar deklarētu dzīvesvietu Latvijā, un, nepieciešams vēl – bankas konts un mobilā telefona numurs – www.sohocredit.lv

Ferratum – kredīts bez maksas!

• Tavs pirmais aizdevums pie Ferratum ir bezmaksas – no 10 līdz 100 latiem!
• Piedāvātais atmaksas laiks – līdz pat 45 dienām;
• Kredīts personām no 21 gadu vecuma, kuras to spēs atmaksāt – nepieciešams bankas konts un mobilais telefons – www.ferratum.lv

Vivus – aizņemies vairāk!

• Aizdevums internetā var būt no 50 līdz 1000 latiem – tas tiek piemērots katras personas iespējām;
• Uzmanību – to nepiešķir bez maksas!
• Atmaksa ilgāka – no 1 līdz 24 mēnešiem;
• Aizdevumu var saņemt personas no 20 gadu vecuma ar pozitīvu kredītvēsturi – nedrīkst būt kavēti maksājumi, un, protams, nepieciešams bankas konts, mobilais tālrunis un e-pasta adrese – www.vivus.lv

Salīdzini labākos ātros kredītus šeit

Pēc tam, kad būsi jau izvēlējies kredītu kompāniju, ir nepieciešams reģistrēties aizdevēja mājas lapā. Pamata informācija, kas visbiežāk ir jānorāda reģistrējoties – vārds, uzvārds, personas kods, adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese un bankas konts. Jāizpilda pieteikums kredītam. Atceries – sniedz tikai un vienīgi patiesu informāciju, jo pretējā gadījumā – kredītu Tev atteiks. Lai šo reģistrāciju noslēgtu – jāveic identifikācijas maksājums Ls 0,01 aizdevēja bakas kontā.

Ātro kredītu var saņemt tikai tās personas, kuras veiksmīgi reģistrējušās – gan sniegušas patiesu informāciju, gan no sava bankas konta veikušas reģistrācijas maksājumu. Tikai tad, kad lietotāja profils būs izveidots ir iespējams pieteikties aizdevumam internetā – vienkārši un ērti!

Pēc reģistrācijas viss, kas ir jādara – jāpiesakās kredītam. Savā lietotāja profilā var izvēlēties gan kredīta summu, gan atmaksas termiņu. Aizdevējs pārbaudīs informāciju pārbaudīs, ko būsi iesniedzis, un dos atbildi par to, vai pieprasītais kredīts tiks piešķirts. Atbildi no aizdevēja saņemsi tuvāko minūšu laikā pēc tam, kad būsi pieteicies kredītam.

Izmanto ātro kredītu, gan lai „dzēstu” nelielus parādus – dažādus ikmēneša maksājumus, gan, lai īstenotu kādu citu plānu, kam nepieciešama lielāka naudas summa, jo aizņemties internetā var līdz pat 1000 latiem. Vienmēr izvēlies atbilstošu kredīta summu, kas ir Tev „pa kabatai” – svarīgi, lai veicot tā atmaksu, neciestu turpmākā finansiālā situācija.

Aizdevums internetā palīdzēs tad, kad nepieciešams steidzams finansiālais „balsts”. Tā noformēšana ir maksimāli vienkārša un ātra – paredzēta dažādiem cilvēkiem un to mērķu sasniegšanai. Aizņemies gudri un ar atbildību!

Salīdzini labākos ātros kredītus šeit

Aizdevums internetā